7.7
Toplamda 462 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Devdas 2002 Full HD izle
İMDb 7.6 720P

Devdas 2002 Full HD izle

Devdas 2002 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Devdas film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Her şeyin, hatta yaşamın bile üzerindeki bir aşkın öyküsü filmde anlatılmaktadır. Devdas (Shah Rukh Khan) isminde, seven, seven ve sadece seven bir adamın destanı... Varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Devdas, güzel oyun arkadaşı Paro (Aishwarya Rai Bachchan) ile her şeyin üzerindeki aşkın daha ne olduğu bilinmeden hissedildiği, çekici bir çocukluk dönemini paylaşmıştır. Statülerindeki ve aile geçmişlerindeki çeşitliliklerden habersiz bu 2 arkadaş arasında hiçbir şekilde kopmayacak bir bağ oluşmuştur. Gençlik geldiğinde ise aşkları daha da kuvvetlenmiştir. Ancak hayat Devdas'ın bahtsız bir zayıflık anı, onunla sevgili Paro'sunun arasına hiç yıkılmayacak bir ayrılık duvarı örmüştür. Duvarın bir tarafında evlenip başka birisinin eşi olan, kalbi kırılmış Paro yer almaktadır. Diğer tarafında ise, tamamen yıkılmış olan Devdas... Paro'suz bir yaşamın acısına katlanamayan Devdas, alkolü en sadık dostu haline getirmiştir. Fakat içki Devdas'a o yakıcı acıyı hiçbir şekilde unutturamayacaktır. Güzel fahişe Chandramukhi'nin (Madhuri Dixit) sarsılmaz sadakati bile, Paro'yu kaybetmenin oluşturduğu kalp acısını dindirememiştir.
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    usame reyhan 1 Aralık 2018 18:53:18

  bu filmin tüekçe dublajini 4 senedir ariyorum dublajli şekildr izleme şansimşiz yok mu . lutfen yardimçi olun

 2. avatar
    aysel celık 4 Eylül 2019 13:31:24

  cok guzeldıtskler

 3. avatar
    SEMRA 4 Haziran 2020 01:10:34

  Hayatımda izlediğim en anlamlı filmdi

 4. avatar
    Songül çoban 27 Mart 2022 16:03:12
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Çok güzel bir film di harika