9.0
Toplamda 1 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Gecenin Kanunu – Live by Night Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.4 720P
 • Ülke:
 • 3.396İZLENME

  4BEĞEN

  3BEĞENME

Gecenin Kanunu – Live by Night Türkçe Dublaj izle

Gecenin Kanunu 2016 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Live by Night filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. 1920'li senelerde suçun kol gezdiği Boston kentinde Joe Coughlin (Ben Affleck) isminde bir adam ün salmıştır. İçki yasağı hala devam etmekte fakat yasal olmayan yollardan kırılmaktadır. Saf ve hilesiz bir yaşamı geride bırakan Joe kendine kötü şöhreti yani gangster yaşamını seçecektir. Ufak yaşlardaki hırsızlık kariyerini geride bırakmış olan adam artık şehrin en ürkütücü gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın namını ve ganimetlerini sevmekte, ancak karanlık taraftaki hayatın da ödenmesi gereken bir karşılığı vardır. Ayrıca Joe'nun babası şehir polisidir.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Emrah 22 Eylül 2021 23:35:19

  harika bir site

  • avatar
     erdoğan kaplan 3 Mart 2022 22:07:40

   ben kolay kolay filmleri beğenmem fim başladımı saçma olduğunu anlayınca kapatırım ama bu gecenin kanunu muhteşem bir sinema izlemenizi şiddetle tavsiye ederim