8.1
Toplamda 38 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hesaplaşma – The Accountant Full 720p HD izle
İMDb 7.5 720P
 • Ülke:
 • 4.237İZLENME

  1BEĞEN

  0BEĞENME

Hesaplaşma – The Accountant Full 720p HD izle

Hesaplaşma 2016 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Accountant filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Christian Wolff (Ben Affleck) dahi seviyesinde bir matematik uzmanıdır. İnsanlardan öte rakamlar ile içli dışlı olan Wolff normal bir muhasebe uzmanı gibi görünüyor gibi olsa da gerçekte dünyanın oldukça tehlikeli suç örgütleri için serbest olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı'nın Suç Yürütme Birimi kendini araştırmaya başladığında dikkat çekmemek için normal birisi olarak gördüğü tehlikesiz bir müşteri ile anlaşan uzman, robotik şirketinde çalışan muhasebe uzmanı kısa bir zaman içerisinde müşterisinin o kadar da sıradan bir problemi olmadığının farkına varacaktır. Christian hesaplarda gözlemlediği milyonlarca dolar görülen tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına gelecek tehlike de büyüyecektir.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ahmet 17 Ocak 2017 02:11:58

  Arkadaşlar film puanını hakediyor hatta az bile.İçi saçmasapan aksiyon ,aşk vb. dolu filmler gibi değil.içinde hepsi var ama tadında.Ben Affleck in oyunculuktunuz da unutmamak gerek.teşekkürler netfullfilmizle3.com