10.0
Toplamda 36 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İnanılmaz Aile 2 – Incredibles 2 2018 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.7 720P
  • Ülke:
  • 5.122İZLENME

    8BEĞEN

    2BEĞENME

İnanılmaz Aile 2 – Incredibles 2 2018 Türkçe Dublaj izle

İnanilmaz Aile 2 2018 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Incredibles 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. İlk filmdeki olaylardan dolayı halkın güvenini kaybetmiş olan süper kahramanların imajını düzeltebilmek için Helen yani Lastik Kız seçilmiştir. Lastik Kız şehri kötü güçlerden korurken, Bob (Bay İnanılmaz) evdeki çocuklar ile ilgilenme görevini üstlenmiştir. Violet ve Dash'in yanında yeni doğmuş Jack-Jack'in yeni farkına vardıkları ve daha kontrol edemedikleri güçleri, işini iyice zor bir hale getirmiştir. Fakat Screenslaver ismindeki yeni ve kuvvetli bir düşmanın ortaya çıkışı, Lastik Kız ile birlikte ailenin diğer üyeleri ve Frozone'un hep beraber yeni rakibe karşı savaşmalarını gerektirecektir.
Yorum Alanı