7.9
Toplamda 264 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.7 720P
  • Ülke:
  • 12.002İZLENME

    45BEĞEN

    4BEĞENME

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj izle

İnanılmaz Örümcek Adam 2 2014 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Amazing Spider-Man 2 filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. 2012 yılında oldukça büyük başarı yakalamış olan İnanılmaz Örümcek Adam'ın devam filmi, The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın (Andrew Garfield) işi bir hayli zor ve her günü yoğundur. Çünkü Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmayacaktır. Ancak diğer bir taraftan da büyük aşkı Gwen'e (Emma Stone) zaman ayırmaya çalışacaktır. Lise mezuniyeti ise henüz uzaktır. Gwen'ın babasına vermiş olduğu sözü unutmamış olan Peter, Gwen'e zarar gelmemesi için elinden geleni yapacak, ancak kötü Electro'nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması, Harry Osborn (Dane DeHaan) geri dönüşü bu sözünü tutması zor bir hal alacaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir.
Yorum Alanı