5.0
Toplamda 0 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 1997 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.6 720P
  • Ülke:
  • 2.777İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 1997 Türkçe Dublaj izle

Kayıp Dünya: Jurassic Park 1997 Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Lost World: Jurassic Park film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Isa Sorna ismi verilmiş olan bir adada birtakım dinazorlar yaşamda kalmıştır. Site B kod adlı dinazor üretim kuruluşunun yer aldığı bu adada çıkmış olan kasırgadan dolayı tesisler harap olmuş ve dinazorlar serbest kalmıştır. Aradan geçen 4 sene içerisinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmiştir. Dinazorların şimdi yaşamda olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond (Richard Attenborough), site B'deki ticari gücün farkındadır. Hammond'ın hedefi dinazorları tabii çevrelerinde koruyup 4 sene öncesinde kaybetmiş olduğu saygınlığını geri kazanmaktır.
Yorum Alanı