8.3
Toplamda 35 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.6 720P
  • Ülke:
  • 4.685İZLENME

    9BEĞEN

    3BEĞENME

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj izle

Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 2017 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde seneler boyunca yaşamış olduğu korkulu maceraların ardından bir defa daha zor duruma düşecektir. Acımasız Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisi ile beraber sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkacak olan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow'un tek kurtuluş yolu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası'nı bulmak olacaktır. Bu şiddetli yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir.
Yorum Alanı