10.0
Toplamda 6 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Karlar Kraliçesi 2 – The Snow Queen 2 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.0 720P
  • Ülke:
  • 1.622İZLENME

    2BEĞEN

    0BEĞENME

Karlar Kraliçesi 2 – The Snow Queen 2 Türkçe Dublaj izle

The Snow Queen 2 2014 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Snezhnaya koroleva 2. Perezamorozka film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Serinin ilk filmindeki Karlar Kraliçesi'nin lanetiin ardından yaşananlar son bulmuştur. Cüce Orm sonunda kazasız bir şekilde evine döneceğinden dolayı mutludur. Fakat şehre geri döndüğünde beklediğinden oldukça zorlu bir hayat ile karşılaşacaktır. Artık alelade bir madencidir ve bu hali ile güzel cüce prensesine ulaşabilmesi de bir hayli zordur. Orm kahramanlık hikayelerini biraz parlatıp ün kazanmaya karar verecek, ancak söylediği her bir yalan yeni bir yalanı doğurunca kendisini eski kafadarları Gerda, Kai ve Luta ile yeniden bir araya geleceği bir maceranın içerisinde bulacaktır.
Yorum Alanı