7.0
Toplamda 12 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Mayın 2016 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.9 1080P

Mayın 2016 Türkçe Dublaj izle

-

Mine

Mayın 2016 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Mine filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Amerikan Deniz Kuvvetleri'nin Kuzey Afrika'daki bir bölümünde keskin nişancı olan Mike Stevens (Armie Hammer), başarısız geçen suikast teşebbüsünün ardından arkadaşı ile beraber olay yerinden kaçarken milyonlarca kara mayını ile kaplı bir bölgeye girecektir. Arkadaşı dikkatsizlik sonucunda ölürken Mike'da bir mayına basmış olduğunu son anda farkedecektir. Ayağını kaldırması durumunda havaya uçacak ve kendine destek verebilecek en yakın birliğin gelmesine 52 saat bulunmaktadır. Mike tüm kabiliyetini, zihinsel ve bedensel dayanıklılığını ortaya koymalı, çöldeki kuvvetli koşullarda ayakta kalması gerekmektedir.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      ronaldo 19 Nisan 2021 23:29:23
  2. avatar
      Devrim 25 Haziran 2022 21:44:49

    kalp taşımayan biri filmin bedevi col insanını askerin Gördügü kızından bahsederken ağlamıyor ve dugulamıyorsa o kişiye kalp nakli yapılmalı acil