6.2
Toplamda 4 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Öldüren Sis Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.1 1080P
 • Ülke:
 • 3.723İZLENME

  1BEĞEN

  0BEĞENME

Öldüren Sis Türkçe Dublaj izle

-

The Mist

Öldüren Sis 2007 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Mist filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Kasabaya âdeta farklı bir dünyadan gelmiş imajı veren garip bir sis tabakasının çökmesi üzerine endişe ve telaş içerisinde süpermarkete sığınmış olan kasaba halkı arasında David Drayton (Thomas Jane) ve ufak oğlu Billy'de (Nathan Gamble) bulunmaktadır. Siyahımsı ve kalın sis tabakasının içerisinde gizemli bazı yaratıkların pusuya yatmışçasına gizlendiğinin farkına varan David olmuştur. Bu dünyaya ait olmayan ölümcül, korkutucu yaratıklardır bunlar. Tek çare ise marketteki herkesin hep beraber hareket etmesine bağlıdır. Fakat insan doğası hesaba katılınca hep beraber hareket edebilmeleri mümkün olabilecek midir?
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Abuzer 10 Haziran 2021 02:18:12
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Sonu güzel.