7.9
Toplamda 41 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Rio 2 2014 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.4 720P

Rio 2 2014 Türkçe Dublaj izle

Rio 2 2014 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Rio 2 filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Minnesota'daki küçük bir kasabada yaşamakta olan Blu adlı evcil bir Amerika papağanı, özgürlüğüne oldukça düşkün azılı papağan Jewel ile tanışmış ve beraber Rio'da Janerio'ya maceralı bir yolculuğa çıkmışlardı. Şimdi ise Rio'daki Janeiro şehrinde kusursuz ve mutlu bir yaşam devam ettiren Blu, Pearl ve 3 çocuklarının hayatı yeni bir karar ile yeniden değişecektir. Pearl'e göre çocuklar karakterlerinin gereğince özgür ve vahşi yaşamlarına adapte olmayı öğrenmeli ve bu sebeple en iyisi Amazon'a göçmek olacaktır. Buradaki nadir ormana ulaştıklarında ise yeni bir gizeme adım atacak olan Blu yeni komşuları ve çocuklarını kaybetme korkusu ile de yüzleşecek, ailenin geri kalanı da alışık olmadıkları bu vahşi hayatta kendilerini bekleyen her türlü değişikliğe uyum sağlamayı öğrenmeleri gerekecektir.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Remziye 28 Mayıs 2017 15:58:55

    Mesaj içerikli harika bir animasyondu.Geç izlenmiş olsa da izlenilmesi gereken bir film.Emeğe sağlık.