Kanada
Emekli ve Tehlikeli 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Emekli ve Tehlikeli 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Emekli ve Tehlikeli 2010 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. RED filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Emekli CIA ajanlarından Frank Moses (Bruce Willis) artık kendi halinde emekli hayatı yaşamaktadır. Ancak günün birinde karşısına, kendisini tehdit eden ve yüksek teknoloji silahlar ile donatılmış bir suikastçı çıkacaktır. Artık yaşamı tehlike altında olan Frank eski takım arkadaşlarını toplayacaktır.
 • IMDb 7.0
 • 2.010
 • 0
Turbo Çocuk Türkçe Dublaj izle
İncele
Turbo Çocuk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Turbo Çocuk 2015 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Turbo Kid filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Kapalı bir dünyada geçmekte olan hikayede bir çizgi roman hayranı çocuğun arkadaşını zorbaların elinden kurtarabilmek üzere vermekte olduğu mücadele anlatılmaktadır.
 • IMDb 6.7
 • 2.223
 • 0
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ölüler Ülkesi 2005 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Land of the Dead film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Dünyanın oldukça büyük alanını yaşayan ölüler ele geçirmiştir. Yaşayan ölülerin yaşattığı terör karşısında umutsuz kalan insanlar ise, normal yaşamlarını sürdürebilmek üzere çareyi kuvvetlendirilmiş kent duvarlarının ardına çekilmekte bulmuşlardır. Diğer taraftan bir avuç merhametsiz fırsatçı girişimci tarafınca oluşturulmuş başka bir topluluk daha bulunmaktadır. Bunlar da karmaşa içerisindeki kent caddelerinin üzerinde yükselmekte olan gökdelen kulelerinde yaşamaktadırlar. Kent duvarlarının dışında ölülerden oluşan ordu büyük bir hızla büyümekte ve güçlenmektedir. İçeride ise düzensizlik doruk noktasına varmıştır. Kentteki insanların hayatını kurtarabilmek için bir grup paralı asker göreve çağrılacaktır. Ölüler ordusundan insanları koruyabilmenin farklı bir yolu kalmamıştır.
 • IMDb 6.2
 • 5.759
 • 0
Müthiş Yemek – Naked Lunch HD izle
İncele
Müthiş Yemek – Naked Lunch HD izle
Türkçe Altyazı
Çıplak Yemek 1991 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Naked Lunch film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Sıradan bir yaşamı olan böcek ilaçlayıcısı Bill Lee (Peter Weller) gerçekte bir yazar olmak istiyordur. Fakat geçindirmesi gereken bir evi, bakması gereken bir eşi vardır. Eşi Joan'ın (Judy Davis) evdeki böcek ilaçları ile kafayı bulduğunu ve bağımlı olduğunu öğrendiğinde ise Bill de ona katılıp, gözünün önünde farklı bir dünyanın kapıları aralanacaktır. Bu halüsinasyonlarla süslenmiş fantastik dünya, yeni tanışacağı Dr. Benway'ın (Roy Scheider) dev bir kırkayakın etinden elde etmiş olduğu bir uyuşturucuyu Bill'e tattırması ile oldukça kaçık bir yere dönüşecektir. Artık çevrede dolaşan ve konuşan dev böcekler, eşinin onu en yakın arkadaşları Hank (Nicholas Campbell) ve Martin (Michael Zelniker) ile aldattığını kulağına fısıldayan ayaklı daktilo makineleri bu yeni aslın standartlarıdır. Bill, aklına koyduğu bir içki şişesini vurmak isterken eşini öldürecektir.
 • IMDb 7.1
 • 2.872
 • 0
Son Durak 5 2011 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Durak 5 2011 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Son Durak 5 3D 2011 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Final Destination 5 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Gelecekten bölümler gören kişi bir asma köprünün yıkıldığını görecek, fakat zaman ile ölümden kaçışın imkansız olduğunun farkına varacaktır.
 • IMDb 5.8
 • 5.120
 • 0
Son Durak 2 2003 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Durak 2 2003 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Son Durak 2 2003 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Final Destination 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. 19 yaşında olan Kimberly Corman (A.J. Cook), arkadaşları ile beraber Daytona Beach'e doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Yolculuğun başlarında her şey yolunda gözüküyordur. Yola bakıp geçirecekleri ateşli saatlerin düşlerini kurarken büyük bir kaza meydana gelecektir. Serinin ilk filmindeki gibi sadece bir avuç genç kazadan kurtulmayı başaracaktır. Pek geçmeden karanlık ağlarını şanslı gençlerin başına örmecektir. Ölmekten kurtulmanın yollarını aramaya başlayacaklar, ancak kaza geliyorum demez.
 • IMDb 6.2
 • 2.999
 • 0
Son Durak 1 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Durak 1 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Son Durak 2000 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Final Destination film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Alex (Devon Sawa) lise arkadaşları ile birlikte Paris'e gezmeye gitme hazırlıklarındadır. 180 numaralı uçağın düştüğünü önceden görmüş olan Alex arkadaşlarını uyaracaktır. Bu uçağa binmenin iyi bir düşünce olmadığına inandıracak ve uçak da gerçekten düşecektir. Böyle bir kazadan kurtulmuş olmalarına karşın arkadaşları ilginç bir biçimde bir bir ölcektir. Cinayetlerin yer ve zamanını önceden sezinleyen Alex ölüme karşı koymaya çalışacaktır.
 • IMDb 6.7
 • 3.161
 • 0
İnce Kırmızı Hat – The Thin Red Line Türkçe Dublaj izle
İncele
İnce Kırmızı Hat – The Thin Red Line Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İnce Kırmızı Hat 1998 Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Thin Red Line film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Bir grup amerikan askeri 2. Dünya savaşı esnasında Japonların saldırılarına karşı durmaya çalışmaları anlatılmaktadır. Bu savaş hikayesinin yanında kendi iç dünyasını da yansıtmaktadır.
 • IMDb 7.6
 • 3.108
 • 0
Küp 2: Hiperküp Türkçe Dublaj izle
İncele
Küp 2: Hiperküp Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Küp 2: Hiperküp 2002 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cube 2: Hypercube film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Birbirini tanımayan 8 kişi, kendilerini bir küpün içinde bulacaklardır. Çıkış yolu aramaya başlamalarının ardından bulundukları ortamın sırrını keşfedeceklerdir. Ortam, fizik kanunlarından bağımsız bir yerdir. Güç ve birikimlerini birleştirip eski hayatlarına dönmenin yolunu aramaya başlayacaklardır.
 • IMDb 5.6
 • 2.350
 • 0
Küp 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Küp 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Küp 1997 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cube film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. 6 kişi uyandıklarında kendilerini ilginç bir yerde bulacaktır. Burası iç içe geçmiş bir küp şeklindeki odalardan oluşan hapishaneye benziyordur. Dışarıya çıkabilmek için beraber gayret sarfedip ölümcül tuzaklardan kurtulmaları gerekmektedir. Değişik karakterlerdeki insanlar için, hemde korkunun pençesini enselerinde hissederlerken bu hiç de beklendiği gibi kolay olmayacaktır.
 • IMDb 7.2
 • 2.751
 • 0
O – Stephen King’s It 1990 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
O – Stephen King’s It 1990 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
O 1990 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Stephen King's It film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Her an herşey olabilir. Sinema ekranında durmayan yırtıcı bir canavar, bodrumda gizlenmekte olan uğursuz birşey. En büyük korkunuz ne olursa olsun kimse onu Stephen King'den daha iyi bilmemektedir. King'in 1986 senesindeki fazla satan kitabından uyarlanmış filmde Annette O'Toole, John Ritter ve Richard Thomas insanın korkularına karşı sarsıcı bir gezinti sergilemektedir. Küçük bir New England kasabasındaki hain güç, bir palyaçonun (Tim Curry) şeklini alacaktır.
 • IMDb 6.8
 • 9.366
 • 0
39. Dosya Türkçe Dublaj izle
İncele
39. Dosya Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
39. Dosya 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Case 39 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Aile hizmetleri dairesi memuru olan Emily (Renée Zellweger), oldukça çok şey görmüş geçirmiş olduğunu düşündüğü esnada, 10 yaşlarındaki Lilith (Jodelle Ferland), onun yeni ve esrarengiz vakası olacaktır. Anne ve babası Lilith'i öldürmeye çalıştığında, Emily'nin en çok korktuğu şey doğrulanmış olmasıdır. Emily, Lilith'i kurtaracak ve uygun bir bakıcı aile bulana kadar onu yanına almaya karar verecektir. Esas dehşet o zaman başlayacaktır.
 • IMDb 6.2
 • 3.664
 • 0
Alita: Savaş Meleği 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Alita: Savaş Meleği 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Alita: Savaş Meleği 2019 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Alita: Battle Angel film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Bütün gelecek hikayelerindeki yaşandığı gibi dünya soylu ve varlıklılar, yoksul ve serseriler şeklinde ikiye bölünmüştür. İyi yurttaşlar Tiphares'te varlık içerisinde yaşarken alt katman Scrap Yard isimli kalıntı bir şehirde yaşam savaşı vermektedir. Tiphares'ten kovulmuş eski bir yurttaş olan doktor Ido (Christoph Waltz) günün birinde yaralı bir cyborg kız bulcak ve onu onarıp ismini Alita (Rosa Salazar) koyacaktır. Hikaye'de bundan sonrasında, Alita'nın kimlik arayışı ile başlayacaktır.
 • IMDb 7.5
 • 3.397
 • 0
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Türkçe Dublaj izle
İncele
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Street Fighter: The Legend of Chun-Li film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Chun-Li (Kristin Kreuk) fevkalade dövüş yeteneklerine sahip olan genç bir kadındır. Babası, küçükken Shadaw Law'un acımasız önderi Bison (Neal McDonough) tarafınca kaçırılıp hapsedilmiştir. Annesini de kanserden kaybetmesinden dolayı Chun-Li hayatta tek başına kalmıştır. Artık tek gayesi senelerdir görememiş olduğu babasına ulaşıp onu Bison'un tutsaklığından kurtarmaktır. Gen (Robin Shou) isimli dövüş ustasını bulmasını söyleyen eski Çince dilinde yazılan bir mektup eline geçtiğinde ise Chun-Li hareket etmeye karar verecek ve Bangkok'a doğru yola çıkacaktır. Fakat bu dövüş ustasını bulması oldukça kolay olmayacaktır. Haftalar sonrasında birkaç haydutun yaşlı bir adama saldırmakta olduğunu gören Chun-Li onlar ile tek başına dövüşecektir. Onları uzaklaştırmayı başaracak ama gücünü de sonuna kadar tüketmiş olacaktır. Bu esnada Gen ortaya çıkacak ve bitkin düşen Chun-Li'yi evine götürecektir. Dövüş ustası, babasını bulmakta genç kadına yardım edeceğini söyleyecektir. Bison'un izini bulan sadece Chun-Li değildir. Interpol polisi Charlie Nash (Chris Klein) ve dedektif Maya (Moon Bloodgood) da Bison'un peşindedir. Onların da yardımı ile birlikte Chun-Li artık aksiyon dolu bir maceraya girmeye hazır durumdadır.
 • IMDb 3.7
 • 5.059
 • 0
Repo Men 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Repo Men 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Repo Men 2010 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Repo Men film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Oldukça yakın olan bir gelecekte yapay organ üretimi ve satışı mümkün duruma gelmiştir. Afrika'daki savaştan dönmüş olan Remy (Jude Law) ve Jake'in (Forest Whitaker) organ nakline ihtiyaçları bulunmaktadır. Gerekmekte olan organları alan eski askerler, şirkete ödeme yapmaları için zorlanacaklardır. Gereken parayı bulamadıklarından dolayı ise tek çareyi kaçmakta bulan bu ikilinin ardına şirketin adamları takılacaktır.
 • IMDb 6.3
 • 2.972
 • 0